Segway XIAOMI Ninebot Mini Czarny (6970103580362)

chwilowy brak towaru

 • Producent: XIAOMI
 • Kategoria: Hulajnogi
Ninebot mini Black

Przeżyj genialną przygodę z Ninebot mini! Po 3 minutach nauki ten mobilny Segway Xiaomi umożliwi przejazd choćby 22 kilometrów na jednym ładowaniu. Zaopatrzony w 15 różnorodnych zabezpieczeń zadba o Twoje bezpieczeństwo nawet na powierzchni z niewielkimi przeszkodami. Podwójny silnik napędowy umożliwia uzyskanie prędkości do 16 km/h, a wysoki moment obrotowy powoduje,choćby jazda pod górkę nie jest problemem.

Każda przejażdżka to nowa przygoda

Życie to przygoda sama w sobie, a my musimy podróżować aby w pełni je doświadczyć. Dosiądź Ninebota mini i podziwiaj najnowocześniejszą technologię która wprawia go w ruch. Ninebot mini intuicyjny mechanizm samo-wyważający, starczy lekko wychylić się do przodu żeby wprawić sprzęt w ruch. Ekscytujące wrażenia z jazdy zapewnia połączenie zaawansowanych algorytmów sterowania, skrupulatnych czujników i mega wydajnych procesorów. Wyrusz w nową przygodę i przejedź do 22 km na jednym ładowaniu.

Opanuj umiejętność jazdy w zaledwie 3 minuty

Ninebot mini został zaprojektowany w taki sposób, by nauka jazdy nie zajmowała długich godzin. Starczy wejść na skuter i radować się niesamowitą frajdą jaką daje jazda. Praktyczny design urządzenia łączy w sobie niemało skrupulatnych czujników, które nieustannie rejestrują najdrobniejsze ruchy co najmniej 200 razy w ciągu sekundy, zapewniając równowagę jazdy. Progresywny drążek kierujący Leansteer® nieskomplikowane i dokładne sterowanie, dzięki temu pewniej poczujesz się podczas jazdy.

4X szybciej niżeli na piechotę

Ninebot mini może wydawać się niepokaźny, ale został zaprojektowany by uzyskać najlepsze wyniki. Waży zaledwie 12.8 kg i jest w stanie mknąć z szybkością do 16 km/h, czyli 4 razy szybciej niż średnia prędkość zwykłego chodu. Możesz pokonywać wzniesienia strome na 15° i mierzyć się z najróżniejszymi drogowymi wybojami, bez poświęcania stabilności i bezpieczeństwa.

wyśmienite dopasowanie do nawierzchni

bez problemu wjeżdża pod kątem 15 ° i pokonuje nieznaczne przeszkody. Zawsze, gdy wyruszasz na mini Ninebot, czekają na Ciebie nowe przygody. Sam silnik nie wystarcza, żeby zapewnić stabilność i bezpieczeństwo, dlatego nasi inżynierowie specjalnie zaprojektowali dynamiczny algorytm mocy, który samoczynnie identyfikuje teren i warunki, w których podróżujesz, i dynamicznie dopasowuje chwilową moc do sytuacji.

Połączenie bezpieczeństwa i niebanalnego wyglądu

Aby zapewnić Ci bezpieczeństwo, stworzyliśmy system oświetleniowy składający się z automatycznych świateł i diod LED. Reflektory pomagają oświetlić drogę w odległości do 5 metrów. Diody LED są domyślnie niebieskie - świecą na czerwono w trakcie hamowania i zmieniają odcień na żółty, gdy skręcasz w lewo albo w prawo. System oświetlenia został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie, a dodatkowo jest niezwykle atrakcyjny widocznie. Dostosuj swoje oświetlenie dzięki ponad 16 milionom opcji i kombinacji kolorów. Dzisiaj, gdy wchodzisz na Ninebot mini, czujesz się prawie tak, jakbyś wszedł na parkiet.

Tryb bez kierowcy

Obsługiwany poprzez Bluetooth - baw się niczym ogromnym samochodem zdalnie sterowanym. Ninebot mini można używać na dwa zróżnicowane sposoby. Wejdź na niego i rozpocznij jazdę, a także steruj nim swoim telefonem poprzez Bluetooth. Zawracaj o 360 ° idopasowuje szybkość i kierunek sterując telefonem. Możesz teraz dostarczać prezenty na swym Ninebot mini, a choćby konkurować z innymi Ninebotami, aby zobaczyć, kto wygra wyścig.

Zasięg akumulatora 22 km

Ninebot mini ma niesamowity zasięg akumulatorów - do 22 km. Jest on wyposażony w wysokiej jakości baterie litowe o łącznej obszerności 18 650 mAh, które stale rozładowują się do 1200 W, dzięki czemu Ninebot mini rewelacyjnie nadaje się do długich podróży. Ta wydłużona żywotność baterii nie zależy wyłącznie od samej baterii, lecz także od inteligentnego systemu zarządzania baterią, który stale nadzoruje stan zdrowia każdej baterii w czasie rzeczywistym, rozkłada obciążenie, gdy poziom naładowania akumulatora jest niski, i samoczynnie wysyła ostrzeżenie do telefonu, aby zapewnić 100% bezpieczeństwa podczas jazdy. Dzisiaj możesz podróżować dalej, dłużej i bezpieczniej dzięki naszemu Ninebot mini.

Mechanizm samouczenia. Wciągnij się w jazdę.

podczas gdy Ty ćwiczysz naukę jazdy, Ninebot mini na dodatek bezustannie uczy się jeszcze bardziej ulepszać swoje doświadczenia. Ten inteligentny algorytm samouczący się łączy ponad 10 lat wiedzy branżowej z Ninebot i Segway. Wykorzystuje on zaimplementowane precyzyjne czujniki masy, ruchu, szybkości, temperatury i mocy, aby uchwycić ruchy ciała. Informacje te wykorzystywane są do stworzenia algorytmu, który najistotniej Ci odpowiada. Dzisiaj możesz jeździć lepiej i bezpieczniej dzięki towarzyszowi, który najlepiej Cię rozumie.

Odblokuj i zarządzaj za pomocą smartfona

Możesz łatwo obsługiwać Ninebot mini ze swego smartfona dzięki modułowi Bluetooth. Twój telefon nie jest tylko blokadą do skutera, ale i zabezpieczeniem antykradzieżowym - gdy ktoś spróbuje ukraść zablokowanego Ninebot mini, pojazd uruchomi alarm i otrzymasz wtedy alert w telefonie. Przejrzyj swoją aktualną prędkość na ekranie telefonu i steruj Ninebot mini jak wielkim samochodem zdalnie sterowanym. Istnieją też wbudowane funkcje diagnostyczne, więc jeśli zostaną wykryte jakiekolwiek nieprawidłowości, system wysyła ostrzeżenie i proponuje odpowiednie rozwiązanie. Regularnie aktualizuj oprogramowania i dostosowuje ustawienia do swych preferencji.

Kompaktowy i lekki

Waży 12,8 kg i jest wystarczająco kompaktowy,aby zmieścił się w bagażniku. Kiedy projektowaliśmy Ninebot mini, chcieliśmy upewnić się, iż jest on zarówno przenośny, jak i na tyle kompaktowy, by można było go prosto nosić i wygodnie przewozić w bagażniku samochodu. Równocześnie chcieliśmy, by Ninebot był ultralekki i wytrzymały. Nasi inżynierowie znaleźli wspaniałe rozwiązanie, w trakcie badania tworzyw stosowanych w lotnictwie i skonstruowali ramę ze stopu magnezu. Właśnie dlatego Ninebot mini jest wytrzymały i waży zaledwie 12,8 kg. Jest sprytnie zaprojektowany nawet w najdrobniejszych szczegółach, a drążek do sterowania kolanami działa jak uchwyt, abyś mógł go z łatwością nosić. Dzisiaj masz dopełniającą wymówkę, by więcej jeździć w weekendy lub mieć Ninebot mini z tyłu samochodu i być w ciągłej gotowości do jazdy!

antypoślizgowe opony, obręcz ze stopu magnezu

korzystne opony i felgi są potrzebne dla bezpieczeństwa i komfortu prowadzącego. Nasi inżynierowie zaprojektowali 10,5-calowe pneumatyczne, napełnione powietrzem opony, które gwarantują wojskową wytrzymałość na wstrząsy. Te opony mają również specjalnie zaprojektowane linie, które posiadają na celu złagodzić wstrząsy i pochłonąć wibracje w trakcie jazdy. W porównaniu do typowych 6 do 8-calowych opon, jazda jest o mnóstwo gładsza, efekty tłumienia są wyraźnie udoskonalone.

Rama ze stopu lotniczego

Ninebot mini jest skonstruowany ze stopu magnezu, który jest przemysłowym standardem w tworzeniu samolotów, ze względu na jego ultralekkie i szczególnie trwałe części. Rama ze stopu magnezu waży tylko 0,6 kg, zagwarantuje wyższą wydajność pochłaniania wstrząsów, jest bardziej sprężysta, poprawnie rozprasza ciepło i jest w stanie wytrzymać obszerniejsze obciążenia, w porównaniu ze stopem aluminium. Rama została także pokryta materiałem wytrzymałym na korozję, by znieść prawidłowo każdą podróż.

15 rodzajów zabezpieczeń

Bezpieczeństwo za każdym razem było naszą podstawową troską przy projektowaniu Ninebot mini. Zjednoczyliśmy ponad 16-letnie doświadczenie w branży jednocześnie z firm Ninebot, jak i Segway, ponad 400 opatentowanych technice, aby stworzyć funkcje bezpieczeństwa, które są o ulepszone od pozostałych, przystępnych na rynku. Ninebot mini został rygorystycznie przetestowany w ponad 50 testach bezawaryjności i osiągnął standardy militarne, wszystko po to, żeby zagwarantować sprawność i idealną wytrzymałość. Oczywiście, pomimo faktu, iż włożyliśmy maksimum wysiłku w zapewnienie bezpieczeństwa naszych użytkowników, ważne jest, żeby sami użytkownicy jeździli z zachowaniem należytej ostrożności i dostosowaniem do panujących na drodze warunków.

 • typ: segway
 • moc: 2 x 350 W
 • szybkość maksymalna: 16 km/h
 • maksymalne obciążenie: 85 kg
 • liczba kół: 2
 • koła: 10.5 cala
 • rodzaj akumulatora: litowy
 • pojemność akumulatora: 18650 mAh
 • czas ładowania: 240 min
 • wodoodporność: IP54
 • kolor: czarny
 • szerokość: 54.8 cm
 • wysokość: 59.5 cm
 • waga: 12 kg
 • dopełniające dane: poręczna aplikacja mobilna |tryb początkującego (samoczynne wyłączenie po pokonaniu 1 km) | inteligentne możliwości uczenia się | inteligentne interakcje | czujka światła

Podobne produkty w kategorii Hulajnogi